AGENDA

 

AGENDA 2023
Di 31-01          Blauwborgje, Zonnelaan 8 9742BL Groningen                  14.30
Di 14-02          Clockstede, Prunuslaan 2 9663CW Nieuwe Pekela          14.30
Wo 22-03        12 hoven, Meeden 1 9951HZ Winsum                               19.30
Do 06-04         st Jozef, Noorderstraat 142 9611AN Hoogezand              19.00
Do 13-04         Oostergarst, Gemmastraat 14 9801VG Zuidhorn              19.00
Do 27-04         de Es, Beukenlaan 156 9741HM Groningen                     14.30

Wo 03-05        Damsterheerd, Heerdlaan 2 9901CC Appingedam           14.30
Di 09-05          Vliethoven, Zwet 9 9932AA Delfzijl                                     15.00
Di 18-05          Blanckenborg, Eikenlaan 34 9697RW Blijham                   19.00
Do 08-06         de Mieden, Hoofdstraat 61a 9982AB Uith. Meeden          15.00
Zaterdag 26 augustus Stadskanaal???????
Wo 30-08        Hunsingoheerd, Borgweg 10 9981CJ Uithuizen                19.30
Do14-09         Betingestate, Edestaalstraat 45 9742LB Delfzijl                19.00
Vr 22-09          Ebbingepoort, Noorderbinnensingel 2 9721XA Gron         14.30
Vr 13-10          Heymanscentrum, H Dunantlaan 20 9728HD Gron           14.30

AGENDA 2022

Za 26-03       15.00 uur     Oostergast, Gemmastraat 4   9801 VG Zuidhorn

Wo 20-04     19.30 uur     12 Hoven, Meeden 1   9741 HM Winsum

Wo 27-04     14.30 uur     de Es Beukenlaan 156   9741 HM Groningen

Do 12-05      15.00 uur     de Mieden, Hoofstraat 61a, Uith.meeden

Di 24-05       19.30 uur     De Paasweide, De Paasweide 72, 9901 EZ Appingedam

Do 09-06      19.00 uur     Voor Anker, Hoofdstraat 150,  9601 EM Hoogezand

Zo. 21-08     15.00 uur     Maartenshof, Schaaksport 100, 9728 PG Groningen

Za 27-08      hele dag      Shantyfestival Stadskanaal (info volgt)

Di. 20-09      15.00 uur     Wiemersheerd, De Schepperij 2, 9919 HJ Loppersum

Wo 21-09     14.00 uur     Jaarmarkt Loppersum

Di 27-09       19.30 uur     Filadelfiaflat, Finsestraat 204c, Delfzijl

Vr 07-10       14.30 uur     Heymancentrum H. Dunantlan 20, 9728 HD Groningen

Do 13-10      19.00 uur     Blankenborg, Eikenlaan 34, 9697 RW Blijham

Wo 23-11     14.00 uur     de Kajuit 4 Groningen, Lewenborg. (3 blokjes)

 

Kerstoptredens

Di 13-12       15.00 uur     Vliethoven, Zwet 9, 9932 AA Delfzijl

Wo. 14-12    19.30 uur     12 Hoven, Meeden 1, 9741 HM Winsum

Vr. 16-12       19.30 uur     De Paasweide, De Paasweide 72, 9901 EZ Appingedam

Do 22-12      15.00 uur     de Mieden, Hoofdstraat 61a, Uith.meeden

             

AGENDA 2021

DATUM                         ADRES                                            TIJD

Di. 09-11         Vliethoven             Zwet 9                     Delfzijl                      19.30 u.   geannuleerd i.v.m. corona

Kerstoptredens:

Di.  14-12        Wilhelminaheem  Wilhelminapark 23  Delfzijl                    19.30 u.    geannuleerd i.v.m. corona

Do. 16-12        De Mieden            Hoofdstraat 61a      Uith.meeden             15.00 u.    geannuleerd i.v.m. corona

Wo. 22-12       12 Hoven               Meeden 1                  Winsum                   19.30 u.    geannuleerd i.v.m. corona

Do. 23-12        Voor Anker          Hoofdstraat 150       Hoogezand               19.00 u.    geannuleerd i.v.m. corona

Oudejaarsmiddag:

Vr. 31-12       Heymancentrum  H. Dunantlaan 20  Groningen          14.30 u.    geannuleerd i.v.m. corona

 

                           AGENDA 2020

DATUM                                        ADRES                                                      TIJD

Wo. 08-01       12 Hoven               Meeden 1                  Winsum                   19.30 u.

Ma. 27-01       Vliethoven             Zwet  9                      Delfzijl                     14.30 u.

Do. 30-01        Blanckemborg      Eikenlaan 34           Blijham                    19.00 u.

Wo. 05-02       Mercator               Kraaiennest 70       Groningen                15.00 u.

Do. 05-03        Marsburg              Pr. Bernhardlaan 17  Delfzijl                  19.30 u.

Di. 10-03         Vliethoven             Zwet 9                     Delfzijl                      19.30 u.

Do. 16-04        Hunsingoheerd     Borgweg 10             Uithuizen                  19.00 u.

Ma. 27-04       De Es                     Beukenlaan 156      Groningen                 14.30 u.

Di. 05-05         Hunsingoheerd    Borgweg 10              Uithuizen                  19.00 u.

Vr. 15-05         De Mieden            Hoofdstraat 61a      Uith.meeden             14.30 u.

Za. 16-05        Shantyfestival                                         Grootegast               tijd volgt

Do. 21-05        St. Jozef                Noorderstraat 142,  Hoogezand               19.00 u.

Do. 04-06        Betingestate         Ede Staalstr. 1          Delfzijl                      14.30 u.

Wo. 24-06       12 Hoven              Meeden 1                  Winsum                    19.30 u.

Do. 27-08        Voor Anker          Hoofdstraat 150       Hoogezand               19.30 u.

Za. 29-08         Shantyfestival                                        Stadskanaal             hele dag

Za. 05-09         DAL-festival                                          Delfzijl                      tijd volgt

Vr. 11-09          Heymancentrum  H. Dunantlaan 20  Groningen                 14.30 u.

Do. 08-10         Clockstede            Prunuslaan 2          Nwe. Pekela              14.30 u.

Vr. 23-10          Ebbingepoort       Noorder Binnensingel 2  Groningen       14.30 u.

Za. 17-10         DAL festival                                          Loppersum               ‘smiddags

Wo. 09-12        12 Hoven              Meeden 1                Winsum                     19.30 u.

Kerst:

Di. 15-12          Wilhelminaheem  Wilhelminapark 23  Delfzijl                   19.30 u.

Vr. 18-12          De Mieden           Hoofdstraat 61a      Uith.meeden             14.30 u.

Zo. 20-12         De Brink              Helperbrink 59       Groningen                 15.00 u.

                     AGENDA 2019

DATUM                                        ADRES                                                   TIJD

Vr. 04-01       Heymanscentrum,   H. Dunantlaan 20,  Groningen          19.30 u.

Di. 29-01       Hunsingoheerd,       Borgweg 100,          Uithuizen,           19.30 u.

Za. 02-02       Innersdijk                Verlaatweg 10         Ten Boer             14.30 u. 

Di.  19-02      Wilhelminaheem,    Wilhelminapark 23 Delfzijl                19.30 u.

Wo. 13-03     Zuiderflat                Vestdijklaan 26       Groningen           14.30 u.

Zo. 17-03      Maartenshof,           Schaaksport 100,     Groningen          15.00 u.

Wo. 03-04     12 Hoven                  Meeden 1                 Winsum               19.30 u.

wo. 10-04      Damsterheerd          Heerdlaan 2            Appingedam        14.30 u

Vr. 12-04       ASWA                       Burg. Klauckelaan 16  Appingedam  20.00 u.

Do. 25-04      Gem. Delfzijl, Seniorendag,  rest volgt.

Za. 27-04      De Es                        Beukenlaan 156,      Groningen           14.30 u.

Do. 09-05      Blankenborg           Eikenlaan 34,            Blijham               19.00 u.

Za. 18-05      Camping De Bouwte, Hoofdweg 20a,      Midwolda            20.30 u.

Do. 23-05      St. Jozef,                  Noorderstraat 142,   Hoogezand          19.00 u.

Di. 04-06       Vliethoven              Zwet 9                         Delfzijl                19.30 u.

Wo. 14-08     12 Hoven                Meeden 1                    Winsum               19.30 u.

Di. 20-08       Ufkeshuis               R. Dijkemastraat 1     Siddeburen         19.30 u.

Do. 19-09      Oostergast              Gemmastraat 14         Zuidhorn            19.00 u.

Zo. 29-09      De Brink                 Helperbrik 59             Groningen          15.00 u.              

Do. 03-10      Clockstede              Prunuslaan 2,              Nwe. Pekela       14.30 u.  

Vr. 11-10       Ebbingepoort         No. Binnensingel 2     Groningen          14.30 u.

Vr. 15-11       De Mieden              Hoofdstraat 61a  Uithuizermeeden       14.30 u

Kerstoptredens:

Di. 10-12       Wilhelminaheem   Wilhelminapark 23      Delfzijl              19.30 u.

Vr. 20-12       De Mieden,             Hoofdstraat 61a, Uithuizermeeden      14.30 u.

Zo. 22-12      Heymanscentrum  H. Dunantlaan 20,  Groningen              14.30 u.

                  AGENDA 2018

DATUM                                        ADRES                             TIJD

Do. 18-01           St. Jozef                  Sappemeer                 19.00 u.

Wo. 14-02          12 Hoven                 Winsum                     19.30 u.

Wo. 21-02          Ufkenshuis             Siddeburen                19.30 u.

Do. 22-03           Ebbingepoort        Groningen                  14.45 u.

Wo. 11-04          Winkheem              Winsum                      14.30 u.

Vr. 27-04            De Es                      Groningen                  14.30 u.

Wo. 09-05          Optreden Delfzijl bij HEMA                    13.00 – 17.00 u.

Vr.  11-05           Keerweer festival Delfzijl                         hele middag

Zo. 13-05           Maartenshof          Groningen                  15.00 u.

Di.  22-05           Hunsingoheerd Uithuizen                        19.30 u.

Za. 26-05           Damsterheerd       Appingedam               14.30 u.

Di. 05-06            Vliethoven             Delfzijl                        19.30 u.

Za.  16-06          Stadshavenfestival  Appingedam             11.00 – 18.00 u.

Do. 21-06          Blankenborg           Blijham                      19.00 u.

Wo. 22-08         12 Hoven                 Winsum                      19.30 u.

Za. 25-08          Festival                    Stadskanaal               hele dag

Za. 01-09          Havendagen           Delfzijl                        hele dag

Do. 06-09          De Brink                 Groningen                  19.30 u.

Vr. 21-09           De Mieden              Uithuizermeeden      14.30 u.

Ma.  01-10        Wijkcentrum Spinneweb Sappemeer      10.00 u.

Wo. 03-10         Hyppolytushoes      Middelstum              14.30 u.

Do.  04-10         De Dilgt                   Haren                        19.30 u.

Di. 09-10           Clockstede              Nwe Pekela               14.30 u.

Do. 01-11          Voor Anker             Hoogezand                19.30 u.

Di.  06-11           De Burcht               Hoogezand                19.30 u.

Za. 17-11           Innersdijk               Ten Boer                   14.30 u.

Vr.   7-12            ’t Proathuus            Hoogezand               19.30 u.

Di. 11-12           Wilhelminaheem (kerst) Delfzijl             19.30 u.

Vr. 14-12           De Mieden  (kerst) Uithuizermeeden      14.30 u.

Di. 18-12           Vliethoven (kerst)  Delfzijl                      19.30 u.

Za. 22-12          Damsterheerd (kerst)  Appingedam       14.30 u.